EnglishUkrainian

УКРАЇНЦІ – 50! СВЯТКУЙМО РАЗОМ!

Улюбленим святом городян і надзвичайно привабливим для жителів сусідніх міст та сіл є День Українки, який відзначається кожної другої неділі вересня. Різноманітні фестивалі, конкурси, спортивні змагання, неймовірні рекорди, барвисті вітрила регат, виступи місцевих аматорів і відомих артистів перетворюють свято на унікальне дійство, що об’єднує гостей і мешканців Українки.

9-10 вересня 2017 року Українка збирає друзів, партнерів та гостей, щоб разом відзначити 50-у річницю з дня заснування міста, щоб разом підвести підсумки розвитку і досягнень. Вже давно Українка славиться як місто фестивалів, а саме унікальним щорічним «Фестивалем дворів», який об’єднує сусідів у дружню родину напередодні ДНЯ МІСТА, а саме 9 вересня. Але цього року він буде не зовсім традиційним. На цьогорічній зустрічі сусідів відбудеться голосування за пропозиції до громадського бюджету, що дасть змогу мешканцям прийняти рішення, куди будуть направленні кошти на покращення благоустрою 50-ти річної перлини на Дніпрі. А ввечері на центральній площі Українки зберуться випускники всіх років міста на «Дискотеці однокласників», що теж буде не такою як завжди, тому що на сцені разом з артистами і музикантами матиме змогу виступити кожен із присутніх «однокласників». День 10 вересня буде незабутнім та новим. Вже всім знайома вітрильна регата, що є одним із символів Українки. І головне дійство – святкова хода колективів, підприємств міста. Також цей день буде наповнений Фестивалями. Традиційний Фестиваль народного мистецтва «Місто майстрів» теж відбудеться по-новому, цього річ у рамках цього фестивалю відбудуться і майстер-класи, і конкурс малюнку, та ще багато цікавого. Ще на жителів та гостей чекають два нові Фестивалі. «Рій подій» – фестиваль у форматі “Open air” – кінне шоу, лицарські бої, кулінарна зона, костюмований променад, дендропарк, жива музика, зона краси та здоров’я та багато іншого на величезній набережній міста. «UkrainkaFest» – пісенно-танцювальний фестиваль, що стартував у місті цього року, тож на ювілеї Українки відбудеться Фінал і Гала-концерт його переможців.

Запрошуємо всіх приєднатися до святкування головного свята громади – Дня Українки – та разом отримати насолоду від Дня народження нашого міста.