З святом нашої Незалежності!

День незалежності України — державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР Акту проголошення незалежності України”, що вважається датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

Уперше День незалежності України було відзначено 16 липня 1991 р. в честь того, що 16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України.

Оскільки 24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 р. був підтверджений Всеукраїнським референдумом, виникла потреба змінити дату святкування Дня незалежності України та 20 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову “Про День незалежності України”.

З 1992 року День незалежності України щороку відзначається 24 серпня.

День незалежності України – це складний і багатостраждальний шлях української нації до своєї довгоочікуваної свободи. За 26 років незалежності нам є чим пишатися.

Місто Українка відзначить свято концертом на набережній міста, де відбудеться напівфінальний етап конкурсу UkrainkaFest. Зіркове журі за участі Юрія Годо та талановиті учасники чекають на всіх охочих. Початок о 18-00 год. Вхід вільний.