«Деякі голови ОСББ настільки ефективно проявили себе як управлінці, що інші будинки почали їх запрошувати та наймати на роботу» – Павло Козирєв.

Тема організації робіт з благоустрою та озеленення міста у цьому році  стала однією з центральних на засіданні виконавчого комітету Української міської ради. Про дотримання правил благоустрою підприємствами та організаціями й закріпленими за ними прилеглими територіями доповідали голови ОСББ, житлово-будівельних та гаражних кооперативів. Традиційний для весняного благоустрою перелік робіт став майже однаковим для всіх: генеральне прибирання території, побілка та фарбування, дрібний ремонт у дворах. Перший заступник міського голови Володимир Луценко наголосив, що впорядкування прибудинкових територій мають бути завершені до Великодня.

Підводячи підсумки, міський голова зазначив, що у місті сформувалася тенденція, коли  один голова ОСББ очолює правління кількох будинків.   «Деякі голови ОСББ настільки ефективно проявили себе як управлінці, що інші будинки почали їх запрошувати та наймати на роботу. Ми вже маємо приклади, коли одна людна одночасно веде кілька будинків. І це –  правильно, адже призводить до збільшення ефективності» – зазначив  Павло Козирєв.