Сьогодні, соціальним працівникам Обухівського районного територіального центру соціального облаштування, що обслуговують більше сотні людей похилого віку у нашому місті, від Української міської ради було виділено засоби індивідуального захисту.

«Сестри милосердя» отримали рукавички, захисні маски, антисептик для рук та інформаційні листівки з переліком необхідних номерів телефонів та інформацією як вберегти себе від інфікування коронавірусу.

Хоча соціальні працівники і підпорядковуються Обухівській районній державній адміністрації, вони є жительками нашого міста і піклуються про стареньких, а іноді і зовсім не ходячих мешканців Українки. Кожного дня ці жіночки ходять за продуктами, ліками, всім необхідним для бабусь та дідусів і розносять це до будинків пенсіонерів. Саме тому, щоб зберегти життя тим, хто потребує допомоги і тим, хто її надає ми вирішили забезпечити їх засобами захисту від COVID-19. Українська міська рада завжди готова надати підтримку і по можливості ми будемо забезпечувати соціальних працівників всім необхідним для їх роботи під час пандемії. Крім того, додаткові багаторазові маски надали волонтери однієї з громадських організацій міста.