Ще місяць тому нам складно було уявити, що є щось глобальне, що зможе кардинально змінити наше життя. Тепер ми знаємо, що є коронавірус, який здатен внести значні корективи у нього.

Саме для того, щоб у цей і без того складний період ніхто не скористався вашою вразливістю, занепокоєнням та емоційним становищем, про всі заходи та дії у період карантину для недопущення розповсюдження коронавірусу буде розповідатиме щодня зі своєї офіційної сторінки виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер, та офіційні джерела УМР.

На сьогоднішній ранок немає жодного зареєстрованого випадку коронавірусу на території нашого міста. Створено антикризовий штаб по протидії коронавірусу у м. Українка, до якого Ви можете звернутися у будь-який час доби за усім знайомим номером колл-центру (04572) 2 00 00.

Роздаються захисні маски пенсіонерам та малозабезпеченим верстам населення, була передана перша частина засобів захисту для медпрацівників, створена доставка товарів до дому, складені списки тих, кому більш за все потрібна допомога і кому будуть волонтери та депутати доставляти безкоштовні продуктові набори.

Кожен крок у механізмі недопущення цього захворювання дуже важливий, але головні свої зусилля, мають бути направлені на захист тих, хто цього потребує якнайбільше. Це ті люди, які ціною власного життя та здоров’я забезпечують нам медичну допомогу, безпеку шляхом спонукання до самоізоляції осіб, які містять ознаки захворювання, охорону санітарно-гігієнічних вимог. Мова йде про наших лікарів як первинної, так і вторинної медицини, працівників поліції, ДСНС Обухівського району, санстанції.

За результатами спілкування зі всіма керівниками таких установ, насамперед, у них є потреба у засобах захисту для убезпечення своїх працівників від зараження: безозонові кварцові лампи, окуляри, маски, респіратори, рукавички тощо, список додається. Завдяки відданості своїй професії, ризикуючи своїм здоров’ям ці люди все ж таки готові надавати усю необхідну допомогу кожному. Давайте допоможемо і ми їм, не тільки поступово задовольняючи їх потреби згідно доданого переліку засобів, обладнання, товарів, а й будемо виконувати прості рекомендації:

Залишатися, по можливості, вдома;

Дотримуватися особистої гігієни;

Не порушувати правила карантину;

При виході на вулицю користуватися засобами захисту.

Ми дбаємо про Вас – а ви залишайтеся вдома.