Продовжуємо інформувати Вас у цей непростий час, щодо усіх заходів, які проводяться у протидії недопущення поширення коронавірусу у нашому місті заради володіння Вами правдивою, достовірною, офіційною інформацією.

На жаль, на даний момент у одного нашого мешканця підтвердився результат на коронавірус, але цей пацієнт з першого дня після повернення з за кордону знаходився на самоізоляції і під пильним наглядом наших лікарів. Тому причин для паніки немає, але це зайвий раз нам нагадує про необхідність суворого дотримання карантину. Адже не всі такі відповідальні, як цей пацієнт. У рамках роботи антикризового штабу по протидії коронавірусу у м. Українка було передано до нашої лікарні 8 безозонових кварцових ламп первинній ланці медицини, 4 – вторинній ланці.

Нагадую, що звернутися до нашого антикризового штабу з будь-якого питання щодо дій, залишити прохання про допомоги у період карантину та недопущення розповсюдження коронавірусу Ви можете за цілодобовим номером колл-центру (04572) 2 0000.

Муніципальне громадське формування «Варта» приступило до спільного патрулювання з поліцією по місту щодо дотримання умов карантину;

більш посилений режим в’їзду та виїзду на контрольно-пропускному пункті на дамбі в сторону Козина допомагають забезпечити наші представники ГФ «Варта»;

на лавках нашого міста з’явилися попереджувальні оголошення з проханням, по можливості, обмежити проведення часу поза своїм помешканням.

продовжується робота щодо пошуку можливостей забезпечення засобами захисту найвразливіших нині професіоналів – лікарів, працівників поліції, ДСНС, державної лабораторії, яка проводить аналізи на коронавірус, зокрема це безозонові кварцові лампи, окуляри, маски, респіратори, рукавички тощо, список додається. Саме ці люди є нашим надійним тилом, бо вони на власні очі зустрічаються зі страшною хворобою.

Не забуваймо, що саме дотриманням простих рекомендацій ми можемо допомогти наших рятувальникам, а саме:

Залишатися, по можливості, вдома;

Дотримуватися особистої гігієни;

Не порушувати правила карантину;

При виході на вулицю користуватися засобами захисту.

Ми дбаємо про Вас – а Ви залишайтеся вдома.