Після вчорашньої наради з керівниками дитячих закладів міста та медичними сестрами садочків більш детально стало зрозуміло, які питання слід вирішувати оперативно. Дату відкриття буде визначено після 25 травня, з урахуванням готовності кожного конкретного садочку дотримуватися встановлених протиепідеміологічних вимог. Тож у закладів є час вірно і якісно підготувати усе необхідне для прийняття дітей до закладу.

Незважаючи на те, що у карантину є послаблення, в дитячих закладах дуже ретельно відносяться до підготовки. Зараз обробляються усі поверхні та іграшки, знято всі килими. За новими правилам необхідно прибрати всі тканинні рушники, а тому потрібно забезпечити усі групи паперовими. За нормами необхідно вимірювати температуру діткам і обробляти руки антисептичними засобами. У великій кількості такого в садочках бюджетом не передбачалось. Тому завідуючі звернулись до Антикризового штабу міста за підтримкою. Голова Штабу, виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер, запевнила, що буде зроблено все необхідне, для правильного функціонування садочків у цей період.

ГО «Я люблю Українку» на чолі з його співзасновником Сергієм Брусило вже сьогодні привезли до садочків антисептичні засоби і безконтактні термометри для температурного скринінгу.

Міська рада звернулась до ККПК з проханням допомогти на перші дні забезпечити діток паперовими рушниками.