Нарада щодо відновлення роботи дитячих садків міста

Сьогодні, у приміщенні Української міської ради відбулася нарада щодо відновлення роботи дитячих садків міста. На нараді були присутні представники Української міської ради та завідуючі та медичні сестри садочків «Хоровод» та Сонечко».

Кабінетом міністрів України заплановано можливість з 25 травня вирішувати питання щодо відкриття заклади дошкільної освіти, проте відповідне рішення у кожній області та місті приймається залежно від епідеміологічної ситуації.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило рекомендаційний проект відновлення закладів дошкільної освіти. Документом передбачено, що перед початком зміни усім працівникам дитсадка проводитиметься температурний скринінг. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не будуть допущені до виконання обов’язків.

Також передбачено, що температурний скринінг дітей буде проводитись при вході у заклад та кожні 4 години з занесенням показників у відповідний журнал. Діти, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускатимуться до відвідування дитячого садка. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводитиме вихователь групи на території закладу, але за межами його будівлі. Батькам необхідно буде одягати респіратор або захисну маску. Очікування на території повинно бути обмежено.

На вході до дитячого садка має бути організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. У Міністерстві охорони здоров’я радять проводити всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей, в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

Всі ці, та інші питання вирішувалися у стінах Української міської ради. По закінченню наради опублікуємо її підсумки. Головне запустити роботу дитячих садків так, щоб це було безпечно та комфортно для працівників дитячих закладів, дітей та батьків.