Прийнято рішення щодо звільнення керівника закладу дошкільної освіти Сонечко

Як усім уже відомо, за результатами 70-ї сесії УМР було прийнято рішення щодо звільнення керівника закладу дошкільної освіти Сонечко з 18 червня 2020 року. В кінці цього робочого дня до дитячого садочку прибули представники УМР для улагодження документів та оформлення передачі прав виконувати обов’язки керівника іншому відповідальному працівнику дитячого закладу. Сапожнікова Н.Л. відмовилася підписувати документи і заявила, що справи нікому передаватися не будуть, оскільки колектив розглядає можливість звільнення.

Щоб запобігти зриву функціонування дитячого садочку на наступний день, враховуючи загрозу відсутності працівників на робочому місці, ми терміново видали розпоряждення про передачу обовязків директора “Сонечка” на директора дитячого садочку “Хоровод”. Зранку, 19 червня представники УМР знову прибули до дитячого садка все ж таки улагодити справи з документацією, але невдовзі з’явилася Сапожнікова Н.Л., зібрала колектив, забрала речі і зачинила кабінет директора.

Майже всі працівники, окрім двох осіб, покинули дитячий садок, повідомивши, що в УМР направлять свої заяви. Працівники так і не повернулись протягом дня. З дітьми залишився один вихователь до 13-00 год, яка теж повідомила про подальше звільнення. Наголошуємо, що люди цієї сфери мають ставити на перше місце дітей і не виконувати злочинні накази примусового звільнення. В нас відсутні будь-які офіційні документи про звільнення та відомості щодо подальших намірів працівників. Нагадуємо, відсутність більше 3-ох годин без поважних причин на робочому місці розцінюється як прогул.

Переконливо просимо всіх працівників повернутись на свої робочі місця або оформити звільнення у належний спосіб для недопущення звільнення з підстав прогулу. Конфліктна ситуація з колишнім керівником не впливає на співробітників , УМР високо оцінює роботу працівників садочка та зацікавлена в безперебійному його функціонуванні. Ми опинились у дуже важкій ситуації, але ми встоїмо та не дамо припинити діяльність садка, як би цього не хотілося деяким особам. Черговий раз саме колишній керівник “Сонечка” доводить, що власні образи та негодування вона ставить значно вище інтересів дітей, які в першу чергу можуть постраждати після таких маніпуляцій.

P.s. містом ширять чутки щодо наче звільнення усіх працівників садочку керівництвом виконкому УМР, що взагалі не можливо, адже міська рада приймає рішення лише щодо прийняття або звільнення директора садочка, а питання щодо працевлаштування співробітників вирішуються виключно директором садочку чи в.о директора як це наразі в садочку «Сонечко». На вчора пані Сапожнікова так і не віддала нікому із працівників трудові книжки, що абсолютно протизаконно.

Так і не розуміємо, якими нелюдськими мотивами керувалася пані Сапожнікова, коли багатьох з садочку примушувала покинути свої робочі місця в той час час, коли там були діти, чому хотіла їх залишити без стороннього догляду і чи думає про тих працівників, яких змусила написати заяви про звільнення як вони будуть забезпечувати себе та свої сім`ї? На жаль, на ці питання так і немає відповідей.