Рада ветеранів міста Українка “переїхала” до ПК “Енергетик”

Керівництво нашого міста завжди піклувалось про людей поважного віку – “супермолоддю Українки”.
Ще в далекому 1975 році, у місті  було засновано Раду ветеранів, основною метою якої було визначено саме допомогу як і членам самої організації, так і загалом – літнім людям.
Члени ради беруть  участь у різноманітних громадських та святкових заходах міста, відвідують та підтримують хворих, вітають ювілярів, завжди слідкують за порядком на прибудинкових територіях та виконують багато інших корисних справ задля суспільства. Крім того,  у 2014 році  на волонтерських засадах на базі Палацу Культури “Енергетик”,  було організовано роботу  “Ретро-клубу”,  який через декілька років переріс у програму  –  “Інститут третього віку”. Основною метою соціального проєкту  «Інститут третього віку» це  реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей на безкоштовній основі.  Програма дозволяє  людям похилого віку розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами та родинними проблемами. Студенти у літах вивчають та відкривають для себе нові види діяльності: комп’ютерні науки, англійську мову; опановують йогу та спортивні бальні танці.
Відтепер, для зручності членів і Ради ветеранів і студентів,  “штаб-квартиру” ради ветеранів перенесено до ПК “Енергетик” в нове, у двічі просторіше приміщення.
Відтепер люди старшого віку можуть збиратися в одному місці та не витрачати час на дорогу поміж відвідуванням Ради ветеранів та заняттями  в Інституті третього віку.
Рада ветеранів, як раніше, працює з 8.00 до 12.00 години кожного дня, а заняття в Інституті третього віку розпочинаються, згідно з графіком о 12.15.
Запрошуємо усіх охочий вступати у ветеранську організацію Української територіальної громади.
Вас очікує тепла зустріч, підтримка та комплекс захопливих занять в групах, за бажанням, в ІТВ!
Громадська приймальня, що функціонувала в приміщеннях ПК “Енергетик”  також продовжить свою роботу за графіком, після закінчення дії карантину.