49 невідкладна сесія Обухівської районної ради

Сьогодні третиною депутатів Обухівської районної ради було скликано 49 невідкладну сесію Обухівської районної ради. На сесії було поставлене питання про неможливість прийняття громадян, що евакуйовані з китайського міста Ухань, на території санаторію “Пролісок”, так як дана установа знаходиться в густнаселеному районі та не призначена для проведення протиепідемічних та карантинних заходів. Про недоцільність подібних кроків заявив депутат Анатолий Миколайович Шафаренко. Також було запропоновано звернутись до керівництва країни, щодо оплати лікування чи карантину українців, що мають бути ізольовані на території “Проліску”.

Володимр Тимченко заявив, що громада смт. Козин виразила рішучий протест щодо питання розміщення на території нашого району карантинної зони невідомого захворювання. Також, за словами депутата, не зовсім зрозуміло хто віддав подібний наказ про розміщення й на основі яких експертних даних, щодо доцільності подібних заходів.

Ще було прийнято рішення про депутатське звернення про недопущення карантинних заходів на територію Обухівщини. Власенко Анатолій Васильович розповів про ознаки та шляхи розповсюдження короновірусу. Наразі питання вирішується.