АКТУАЛЬНЕ ДЛЯ УКРАЇНКИ ПИТАННЯ З ВИВЕЗЕННЯ ТА СОРТУВАННЯ СМІТТЯ ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОГО ВИРІШЕННЯ!

В Українці відсутній договір з будь-яким підприємством з вивезення відсортованих твердих побутових відходів і це питання вимагає негайного вирішення. Нагадаємо, що з січня цього року компанія «Рада», яка займалася вивезенням сортованого сміття, не продовжила договір. Через ріст цін на пальне, компанії стало не вигідно вивозити сміття з Українки і вести його в Бучу, – пояснила в.о. мера міста Українки Тетяна Кучер. – Тому потрібно дуже оперативно знаходити вихід з ситуації, що склалася.

Вивчивши успішний багаторічний досвід сусідів, делегація з Українки вирушила на Обухівміськвторресурси. Екскурсію провів сам засновник і директор підприємства Армен Полатьян. Показав всю технологію процесу, технічну базу і розповів перспективи розвитку і потужності свого підприємства. Запевнив, що готовий співпрацювати з Українкою і при необхідності давати консультації при розробці проекту сміттєпереробного заводу.

Враження від ґрунтовного і професійного підходу, до питання сміття в цілому, запевнило представників Українки в тому, що цю компанію можна розглядати як одного з учасників в конкурсі на вивіз, сортування та утилізацію сміття. Компанія має всі можливості комплексно вирішити питання з вивозом всіх видів відходів. Є надія, що прийде час, коли біля під’їздів буде чистота і порядок. Що сміття, яке може бути повторно використане відправиться на переробку, а не тоннами буде заповнювати звалища, катастрофічно погіршуючи екологічний стан нашої області, країни та планети.