Будуть відкриті деякі продуктові магазини на міському ринку

Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідно до урядової постанови № 239 дозволено певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

Тому, від завтра у місті Українка з 08:00 до 17:00 будуть відкриті деякі продуктові магазини на міському ринку. Заходити на територію мережі продуктових магазинів можна буде по 5 чоловік за наявності маски. Решта людей, що чекають свою чергу для здійснення покупок мають дотримуватися дистанції не менше 1,5 – 2 метрів один від одного, а також мати засоби особистого захисту.

Зауважимо, що працюватиме не весь ринок, а лише продуктові магазини. Ці заходи вживаються для того, щоб підтримати жителів міста, які не мають змоги користуватися інтернетом і замовляти продукти онлайн, а також для підтримки підприємців, що лишилися без роботи на період карантину. Дотримуйтесь елементарних правил безпеки, не нехтуйте порадами МОЗ та будьте відповідальними.