Церемонія нагородження переможців конкурсу «Людина року»

21 грудня в ПК «Енергетик» відбулась головна світська подія року – 15 церемонія нагородження переможців конкурсу «Людина року». Щороічне проведення цього дійства – є вшануванням тих людей, які всю свою енергію віддають рідній Українці. Цього року тріумфували переможці у 15 номінаціях. У номінації «Енергетика» людиною року став Олександр Шевчук, що присвятив своє життя роботі на Трипільській ТЕС.

Переможниця у «Сфері торгівлі» була обрана колективом КП «Міський ринок» і стала нею Наталя Воронкіна. Жінка працює на ринку близько 30-ти років. У номінації «Бізнес» заслужено виборов перемогу «Київський річковий порт», що допомагав місту з оновленням піску на центральному пляжі міста, зарибленням Дніпра та у організації пляжних змагань.

«Охорона здоров’я»- одна з найзворушливіших номінацій. Відтепер статуетка буде прикрашати оселю Лесі Жук, що врятувала не одне життя працюючи на «швидкій» багато років.

«Вчитель року» – Людмила Шептицька, що наставляє на правильний шлях не одне покоління учнів, допомагає знайти унікальність кожного і піклується про екологію.

«Технічна освіта» – Любов Михайлова, працює у державному навчальному закладі «Професійний ліцей міста Українки» з 1976 року і вже більше 40 років забезпечує безпеку праці учнів ліцею.

«Учень року» – Дмитро Хайрулін з 10-А класу Української спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що декілька років поспіль ставав переможцем предметних олімпіад районного та обласного рівня з української мови і літератури, зарубіжної літератури, історії та правознавства.

У номінації «Культура» відзначено сімейну пару Гліба Григорьєва та Валерії Олейнікової, які очолюють дитячий танцювальний ансамбль «Арт Україна». Кількість вихованців клубу вже більше 80 дітей, які не лише займаються танцями, але й виборюють відзнаки на міжнародних танцювальних конкурсах. Переможцем у номінації «Спорт» став Максим Ватрич – майстер спорту з таеквон-до та чудовий дитячий тренер. Його вихованці представляють Україну на міжнародних турнірах та виборюють найвищі нагороди.

«Дошкільна освіта» – Людмила Терпило, що з 2006 року працює в дитячому навчальному закладі «Хоровод» на посаді завідуючої й за сумлінну працю раніше вже відзначалась численними подяками та грамотами.

Номінація «Щире серце». Серед волонтерських організацій відзначено проект «Шанс для лап», учасники якого втілили в життя ідею по встановленню будиночків та годівниць для безпритульних тварин по всьому місту.

Фестиваль-академія кіно-театральної творчості «Золотий ключик» став однією з найбільш значимих подій у культурному житті нашого міста. Захід проходить вже 5 років поспіль по всій Україні і навіть за кордоном. Тому, у номінації «Подія року» фестиваль не мав конкурентів.

«Ініціативою року» цього разу стала Ранкова гімнастика від громадського об’єднання «Інститут розвитку громад».

«Командна взаємодія». В даній номінації було неможливо не відмітити роботу цілодобової служби реагування на звернення громадян – міський коло-центр. За час свого існування служба надала якісну консультативну допомогу та допомогла вирішити проблеми багатьох мешканців міста.

У номінації «Креативний директор року» відзнаку отримав директор КП «Міський ринок м. Українка» Сергій Брусило. Він налагодив роботу підприємства, зменшив тариф на оплату підприємцям, піклується про благоустрій та красу території ринку.

Церемонія нагородження стала феєричним шоу, де лауреатів конкурсу вітали талановиті творчі колективи нашого міста та видатні гості. Несподіваним, і дуже приємним сюрпризом став виступ чарівної Наталії Кудряшової з Гурбаном Абассовим. Їх пісня не залишила байдужими присутніх і викликала шквал емоцій та аплодисментів. Гарно показали себе і місцеві артисти підготувавши свої найкращі номери.

Загалом весь захід пройшов у святковій, дружній атмосфері, панувало живе спілкування між нагородженими і тими хто від імені громади одягав на них «лавровий вінець» Людини року. Потужну енергетику та справжній запал наприкінці свята подарували публіці учасники легендарного гурту «Kozak System». Мужні хдопці були запальними і дуже голосистими. Спілкувалися з публікою і навіть спускалися до зали, щоб бути ближче з глядачами. Кожен отримав незабутні емоції і масу позитиву від свята.

Ще раз вітаємо всіх переможців та дякуємо усім, хто допомогам в організації свята і чекаємо всіх на наступной церемонії нагородження «Людина року-2020