День місцевого самоврядування

Щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми, дбають про добробут й розквіт громади.

Шановні міські голови, депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування, мешканці територіальних громад! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє України та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ви відіграєте важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несете велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили і знаходять підтримку та втілюються у життя.

Від щирого серця бажаємо усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, щастя, нових здобутків, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.