Депутати коментують

На черговій сесії Української міської ради було прийнято рішення створити робочу групи з питань відновлення роботи Трипільської ТЕС на базі комісії з питань ЖКГ. Свою позицію з цього питання прокоментували Василь Зінченко та Катерина Проценко.

«Таке рішення є однозначно правильним, оскільки сидіти склавши руки не вихід. Ми маємо на меті залучити до роботи комісії експертів в галузі енергетики та представників Центренерго. Також мої колеги депутати хочуть звернутись до гарячої урядової лінії, щоб ще раз звернути увагу керівництва держави на проблему міста Українка. Хочу зазначити, що про зупинку ТЕС не було повідомлено депутатський корпус та громаду міста. Тож ми дізнались про цю ситуацію постфактум, після чого зразу зібрались на позачергову сесію» – Василь Зінченко, депутат Української міської ради.

Катерина Проценко, секретар міської ради: «Невідома також інформація щодо оголошення тендеру чи заключення контрактів на поставку вугілля відповідної марки на Трипільській ТЕС. Чи можливий варіант переходу на іншу марку вугілля, обійшовши складні бюрократичні процедури. Всі ці запитання піднімались на сесії, але відповіді ми не отримали.»