До кінця літа буде завершено будівництво автомобільної дороги Обухів – Українка – Трипілля

В рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Київщині ведеться поточний ремонт дороги Обухів — Українка — Трипілля.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О101601 Обухів — Українка — Трипілля на ділянці км 0+000-км 8+ загальною кошторисною вартістю 111 063,719 тис. грн. розпочато ще в третьому кварталі 2018 року.

У 2020 році обсяг фінансування проекту становить 33 124,864 тис. Кошти на реалізацію об’єкту передбачено субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090.

Т.в.о голови Київської облдержадміністрації Василь Володін заявив, що завершити будівництво та ввести в експлуатацію дорогу із влаштуванням дорожніх знаків та дорожньої розмітки планується на червень – початок липня поточного року.

«Будівництво доріг є пріоритетом для державної влади. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб мешканці Київщини якнайшвидше відчули позитивні зміни, щоб життя в області стало безпечним та комфортним як у маленькому селі, так і у великому місті»,- наголосив очільник Київщини.

Джерело: КОДА