Документ-сервіс «ГОТОВО!» почав надавати послуги у сфері державної реєстрації в м. Українка

gotovo-pr-logoВиконавчий комітет Української міської ради та документ-сервіс «ГОТОВО!» розпочали співро­бітництво в рамках угоди, яка передбачає можливість надання документ-сервісом послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та не­рухомості в місті Українка.

«Разом із міською владою Укра­їнки ми прийшли до згоди про співпрацю у напрямку здійснення державної реєстрації бізнесу та не­рухомості. Жителів міста потрібно забезпечити якісним сервісом на­дання державних послуг без необ­хідності їхати за межі міста. Зараз почали реєструвати нерухомість, а зовсім скоро будемо здійснювати реєстрацію юридичних осіб та фі­зичних осіб-підприємців», – зазна­чив Генеральний директор доку­мент-сервісу «ГОТОВО!» Дмитро Сдобняков.

Зареєструвати нерухомість за інноваційними принципами до­кумент-сервісу «ГОТОВО!» можна за адресою: площа Тараса Шевчен­ка, 1, де нещодавно було відкрито відділення центру. Послуги можна отримати у комфортній обстановці та без черг, а головне – швидко.

«Тепер жителі міста Українка можуть здійснити необхідні реє­страційні дії та протестувати нові можливості документ-сервісу «ГОТОВО!», не покидаючи меж населеного пункту. Реєстратор до­поможе вам оформити пакет доку­ментів та навіть заповнити заяву, аби уникнути технічних помилок, які часто затягують чи призупи­няють оформлення, здавалося б, звичайних документів», – проко­ментувала відкриття відділення центру керівник фронт-офісу до­кумент-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова.

Відкриття відділення доку­мент-сервісу «ГОТОВО!» в місті Українка – це лише перший крок. Зараз розробляються проекти будівництва філіалів центру в міс­тах Київської області.

Довідка: Центральний офіс до­кумент-сервісу «ГОТОВО!» почав працювати у серпні 2016 року в місті Києві. Центр працює за прин­ципом екстериторіальності, тому більшість послуг у ньому можна отримати без прив’язки до місця прописки або місцезнаходжен­ня нерухомого майна, якщо мова йде про реєстрацію бізнесу та не­рухомості у столиці та Київській області.

Такі послуги, як оформлення за­кордонного паспорту, реєстрація шлюбу від трьох годин, експертна оцінка майна, страхування тощо, доступні у центральному відділен­ні документ-сервісу «ГОТОВО!» для громадян з будь-якого куточку України.

Документ-сервіс «ГОТОВО!» – це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних по­слуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність.

Відкритий простір без кабіне­тів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей.

З повагою до людей!