Другий тиждень триває карантин у нашому місті

Влада Українки разом з усіма небайдужими громадянами наполегливо працює по всім необхідним напрямкам.

Для цього не потрібні позачергові сесії, якщо процеси налагоджені з першого дня цієї кризової ситуації.

Українська міська рада виконує всі вимоги Постанов Кабінету Міністрів України, розпорядження Київської обласної державної адміністрації, Обухівської районної державної адміністрації, які існують на сьогодні по даній ситуації.

Незважаючи на це, деякі громадяни продовжують критику, розповсюдження недостовірних даних про бездіяльність влади, а також спекулюють своїми добрими справами на тлі цих неправдивих суджень, користуючись напругою і страхом у громаді.

На сьогодні ми робимо усе необхідне для захисту громадян:

проводиться обробка вулиць, доріг, будинків дезинфікуючими засобами Ізоцидом (вулиці) та Хлорантоіном (будинки та місця загального користування). Хлорантоін має бактерицидні, туберкульозні, віруліцидні (включаючи збудника поліомієліту, всіх типів грипу, парагрипу, коронарної респіраторно-синцитіальних, ротавірусної, аденовірусної інфекцій, SARS, гепатитів, ВІЛ, вірусних гастроентеритів і інших), спороцидні та фунгіцидні (включаючи збудників кандидозів, дерматомікозів, цвілевих грибів) властивості. закуплений засіб “Антихлор люкс” для безпечної обробки дитячих майданчиків та під’їздів;

для працівників ПОЖ придбані всі необхідні засоби захисту та обладнання;

вищевказані засоби для обробки розподілятимуться за допомогою депутатів по будинкам які обслуговуються і ПОЖ, і ОСББ;

у перші ж дні карантину разом із підприємцями міста була організована система доставки необхідних продуктів та речей (зі списком підприємців та їх контактними телефонами ви можете ознайомитися в минулих публікаціях;

ведеться роз’яснювальна робота шляхом гучномовців, міського радіо, листівок у ліфтах будинків тощо;

придбані маски та дезинфектори «Септофан», які будуть видані соціально незахищеним громадянам міста;

щодо забезпечення лікарні міста Українка. Наша лікарня знаходиться у підпорядкуванні Обухівського району, і, відповідно Обухівської районної ради і зобов’язана утримуватися за рахунок районного бюджету, адже саме туди надходить велика частина податків мешканців Українки. Проте, Українська міська рада вже допомагає по мірі можливостей лікарям нашої лікарні і вже залучає до подальшої допомоги представників бізнесу та волонтерів. На сьогодні до лікарні передані 100 масок і 100 пар рукавичок. Для реєстратури надано дезинфектор для рук. Тетяна Кучер під час зустрічі із лікарями сформувала список необхідних речей, і зараз докладаємо усіх можливих зусиль для їх закупівлі.

Наші дії визначені та скоординовані, для цього нам не потрібна позачергова сесія, щоб наражати на небезпеку депутатів та громадян. Комісія з питань протидії коронавірусу створена невдовзі після початку карантину і успішно функціонує.

Чергова сесія відбудеться у приміщенні Української міської ради при першій потребі.

Шановні містяни, ми, як і весь світ, зустрілися із такою ситуацією вперше і намагаємося реагувати на все якомога швидше. Ми будемо раді співпраці із громадою, звертайтеся зі своїми пропозиціями, побажаннями та зауваженнями. Також ми запрошуємо залучатися всіх, хто має можливість і бажання допомагати! Разом ми переможемо будь-який коронавірус!