«Енергоефективність у громадах ІІ»

27-28 січня до м. Українка з навчально-моніторинговим візитом завітав експерт з енергоефективності Олег Масленніков у рамках проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Під час дводенного візиту експертом було проведено зустріч з першим заступником міського голови Бунь Віталієм та здійснено екпрес-обстеження садочку «Хоровод» і СЗОШ №2 разом зі спеціалістом з енергоменеджменту виконавчого комітету Аллою Корнєвою та менеджером проєкту Com-DeP в м. Українка Ольгою Левшуновою. Також відбувся навчальний тренінг для завгоспів бюджетних закладів та працівників, які є відповідальними за систему енергоменеджменту у своїх установах.

Олег Масленніков поділився своїм досвідом роботи у напрямку розвитку енергоменеджменту, а також після перевірки виконання рівнів муніципального енергомоніторингу надав свої зауваження та рекомендації.

За результатами візиту місто Українка отримало схвальні відгуки від експерта, що надає нам натхнення не зупинятися на досягнутому та надалі працювати в напрямку енергоефективності, впроваджувати різноманітні проєкти з метою скорочення споживання енергооесурсів та викидів вуглекислого газу СО2.