Геть провокаторів

Декілька усім відомих депутатів Української міської ради (регулярно не відвідувавших сесію), які неодноразово та безуспішно намагалися позбавити посади секретаря УМР Тетяну Кучер, знову хочуть випробувати долю і скликають позачергову сесію.
Депутати К. Проценко, О. Кирилюк, В. Шутак та О. Дяченко добре відомі як давні прихильники колишнього мера П. Козирєва.
Розуміючи, що на майбутніх виборах їм ніколи не повернутися до влади, вони знову вирішили використовувати брудні та абсолютно нелогічні методи.
За декілька днів до свята, яке вони намагаються зірвати, за півтора місяці до чергових виборів, та ще і у такий нестабільний час пандемії намагатися знову внести хаос в управління містом можуть лише люди, яким байдуже на жителів.
Це банальна спроба скористатися будь-якою ситуацією щоб повернути собі владу, яку знову чекає невдача.
Чого варте звернення вищезазначених депутатів до Олександра Дубінського всі також чудово розуміють.
Після палких обіймів народного депутата Дубінського із колишнім мером Козирєвим та його командою на інспекції нової будівлі школи №1 ясно, що будь-яке звернення від цих осіб буде негайно та ретельно розглянуте, адже вони тепер разом.
Але від цих обійм школа, на жаль, так і не запрацювала.
Ми вже давно звикли до цих дешевих провокацій, які горе-депутати ніяк не втілять у життя, і захищаємо місто незважаючи ні на що.
Маємо надію, що після виборів ці люди не будуть займати місце у депутатському корпусі, тому що побачити їх на сесії можна лише коли розглядаються їх безглузді та скандальні питання.
Решта часу доля міста їх не хвилює і не буде хвилювати, як це було багато років.
Не відволікаємося на провокації, не допустимо дестабілізації в місті!
Все буде Українка!