МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТОМАТОЛОГА

Завтра своє професійне свято відзначають стоматологи. Напередодні представники міської ради відвідали міську стоматологічну клініку. Привітали працівників та подарували невеличкі подарунки.

Для в. о. міського голови Тетяни Кучер провели невелику екскурсію. Як з’ясувалося, в закладі з самого відкриття не було ремонту. За 22 роки багато кабінетів та господарські приміщення в терміновому порядку вимагають реконструкції. Тут же в телефонному режимі деякі поломки доручили усунути міському комунальному підприємству.

Однак є закладу чим і похизуватися. У хірургічному кабінеті в минулому році зробили ремонт. Тепер чекають, що профінансують і купівлю нового стоматологічного крісла. Згадали і про матеріальну допомогу жителям міста на протезування. В цьому році до бюджету міста заклали кошти на цю програму. Завдяки їй людям можуть компенсувати максимально 1500 грн за подібний вид стоматологічних послуг.

Тетяна Кучер запевнила колектив, що в цьому році в міській стоматології почнуть ремонтні роботи. Почнуть з встановлення нових вікон. До співфінансування цього проекту обіцяє приєднатися районна рада.