Нагородження квітникарів міста

Зараз важко уявити собі наше життя без квітів – цих дивовижних створінь природи. Квітами прикрашають вхід в будинок , створюють з них красиві композиції для оформлення місць відпочинку.
Саме тому у нашому прекрасному місті вже багато років нагороджують кращих квітникарів міста у різних номінаціях.
Традиційно, на День міста пройшли урочистості та відзначення тих, хто проводить вільний час на клумбах, прикрашаючи їх та перетворює прибудинкову територію на казковий сад.
То ж, представляємо вашій увазі наших переможців:
в номінації «Дизайн садового мистецтва»:
Самойленко Любові Павлівни/Соснова, 1;
Кондратевич Марії Олександрівни/Соснова, 5;
Желнарчук Ніни Микитівни/Соснова, 7.
– в номінації «Кращий квітник з елементами декору»:
Розумнюк Наталії Іванівни/ Соснова, 7;
Лукашенко Ганни Сергіївни/Будівельників, 5.
– в номінації «Краще впорядкування території»:
Абанькіної Валентини Іванівни/ Соснова, 7;
Антонюк Ганни Миколаївни/Соснова, 7;
Бескорсової Тетяни Петрівни/Будівельників, 11;
Косьянчук Ірини Вікторівни/Будівельників, 11;
Пахомової Ольги Іллівни/Будівельників, 8;
Пєховської Ольги Андріївни/Будівельників, 1;
Гацелюк Тетяни Миколаївни/Будівельників, 11;
Батрак Ольги Антонівни/Будівельників, 11;
Сисоєвої Таїсії Дмитрівни/Соснова, 1;
Загородньої Неоніли Августинівни/Соснова, 1;
Вовчук Діни Григорівни/Соснова, 4А;
Серебрякової Ольги Миколаївни/Соснова, 7;
Сосніцької Анелі Володимирівни/Дніпровський, 2;
Шелест Олени Іванівни/Дніпровський, 8;
Христенко Валентини Петрівни/Енергетиків, 1;
Ящук Ірини Григорівни/Енергетиків, 5;
Набокової Світлани Юхимівни/Соснова, 7;
Самойленко Наталії Валентинівни/Соснова, 5;
Сунцової Тамари Олександрівни/Будівельників, 4;
Харченко Ніни Тимофіївни/Будівельників, 11;
Торяник Людмили Василівни/Будівельників, 12;
Ясникової Любові Костянтинівни/Будівельників, 12;
Горбилєвої Лідії Яківни/Будівельників, 14;
Орел Тетяни Іванівни/Будівельників, 14;
Харченко Олександри Іванівни/Дніпровський, 2;
Кононенко Ганни Хомівни/Дніпровський, 19;
Литвин Марії Харитонівни/Дніпровський, 20;
Михальової Ніни Максимівни/Дніпровський, 20;
Ісаєвої Людмили Олександрівни/Енергетиків, 3;
Нікітіної Валентини Миколаївни/Енергетиків, 3;
Чубової Людмили Федорівни/Енергетиків, 5;
Чергиної Олени Данилівни/Юності, 1;
Окончик Любові Іванівни/Юності, 25;
Прудковської Галини Петрівни/Зв’язку, 2;
Агапової Тетяни Олександрівни/Київська, 1В;
Маді Ольги Миколаївни/Київська, 1В.
– в номінації «Краще оздоблення балкону»:
Кузьміної Вікторії Володимирівни/Соснова, 1;
Воронюк Євгенії Володимирівни/Енергетиків, 9;
Байкової Людмили Петрівни/Енергетиків,14.
Ті, хто не мав змоги приєднатися до офіційної частини та остримати свою нагороду і сертифікат, може забрати його в приміщенні Української міської ради, у кабінеті №2 за 5-м робочим місцем.
Ще раз дякуємо вам за ту красу, що ви створюєте у місті.