Недільній ярмарці бути!

Останнім часом мережею прокотилась хвиля неправдивих статей про ремонтні роботи на міському ринку.

Ми безпосередньо зв’язалися з керівництвом ринку для того щоб прояснити ситуацію що склалась у місті.

По-перше. Ярмарок, який зараз розташовано на паралельній стороні дороги – явище тимчасове. Після того, як звичну для мешканців ділянку облаштують, торгівля повернеться на своє місце. Зараз облаштовується та збільшується кількість місць для паркування авто. Це робиться для того, щоб людям, які приїхали на ринок на авто було де залишити свій транспортний засіб.

По-друге. Продавці недільного ярмарку не стоять на дорозі. Всі тимчасові торгові точки знаходяться на тротуарі. Звісно, це не є оптимальним розміщенням, але воно на короткий термін.

Після укладання асфальту на території ринку, недільний ярмарок переміститься на своє звичне місце. Й тепер товар не буде припадати пилом і піском, а покупці та продавці зможуть вільно пересуватись по заасфальтованому майданчику.

Й третє. МАФи та м’ясомолочний відділ не конкурують між собою за територію. Згідно плану, як ми можемо бачити на ілюстрації, вони знаходяться на різних частинах майбутнього оновленого ринку.

Ділянка ринку межує з земельною ділянкою Укрзалізниці, не порушує визначених меж.

Для підтвердження даної інформації та додаткових довідок, зацікавлені особи можуть звернутись до земельного кадастру. Сподіваємось на розуміння мешканців міста й на подальше більш критичне ставлення до неправдивих маніпуляцій в інтернеті.