Обурення мешканців Українки через повільні темпи будівництва має обґрунтовані підстави

За адресою Будівельників, 13 вже не перший місяць йде будівництво спортивного майданчика. Мешканці міста, а особливо ті, хто мешкає поруч, обурюються, що відбувається це занадто повільно.

Сергій Кучерук, головний інженер компанії «Інтерконтракшин», яка і виграла тендер на цей проект, розповідає, що проект був створений давно і без прив’язки до місця. Не врахували багато важливих факторів. Ні рельєфність, ні сусідство з пішохідною асфальтованою доріжкою, що примикає до майданчику. «Довелося переузгоджувати проект із замовником та технічним наглядом про перенесення вхідної хвіртки, адже вона становила небезпеку для руху пішоходів та велосипедистів по доріжці, – пояснює Сергій Кучерук».

Крім цього, за словами представника компанії, зайшовши на майданчик, було виявлено нерівність в поверхні близько 30 см, що становить проблеми по нормам будівництва майданчиків. При правильній технології будівництва спочатку викопується основа, а вже потім встановлюється огорожа і вже після цього кладуть штучне покриття. В нашому ж випадку, щоб не зруйнувати чинну асфальтовану доріжку, що прилягає до майданчика, довелось спочатку змінити місце хвіртки в огорожі на протилежну і лише потім готувати основу поля.

Ще однією з причин, чому майданчик не добудовано, будівельники називають погодні умови. В травні дощі не давали змогу виконати усі види робіт. Постійний потік води від дощів і волога не дозволяли робити усе по всіх необхідних нормах.

Зараз, за словами Сергія Кучерука, будівництво спортивного майданчика йде без порушень. А закінчити цей об’єкт планують, навіть, до затвердженої дати. А за документами це – 28 червня 2019 року.