Під Києвом із розмахом відсвяткують День Хрещення Русі

25 і 26 липня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде найвидовищніше святкування Дня Хрещення Русі.

Гостей чекає феєрична розважальна програма з кінно-трюковими виступами, театралізацією історичних подій, давньослов’янськими забавами.

А також смачні страви з багаття, прогулянки на конях і багато іншого з життя Київської Русі.

Відвідування Стародавнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму. Дуже символічно відсвяткувати День Хрещення Русі в Древньому Києві, який розташований у Київській області, селі Копачів. Адже тільки тут можна зануритися в атмосферу живого середньовіччя, доторкнутися до давніх традицій і відчути себе справжніми жителями Київської Русі.

За в’їзною брамою Князівства на відвідувачів чекає подорож у часі на тисячу років назад до Древнього Києва. Адже тут на основі знань сучасної науки в повному масштабі відтворюється Київ V – XIІІ століть. Також тут відроджується атмосфера і дух тої славетної доби.

25 і 26 липня на гостей Князівства чекає знайомство з життям справжнього середньовічного міста, безліч розваг і насичена шоу-програма. На відвідувачів чекає захоплююча театралізована реконструкція подій, що визначили майбутнє нашої країни на багато століть уперед.

Святкування розпочнеться з урочистого відкриття близько 14:00 костюмованим парадом історичних постатей, які відіграли ключові ролі в історії Київської Русі.

Гості побачать апостола Андрія, Кия, Щека, Хорива та їх сестру Либідь, просвітителів Кирила і Мефодія, візантійського імператора, княгиню Ольгу та багатьох інших.

А на завершення параду урочисто виїде на бойовому коні сам «винуватець події» – князь Володимир Великий. Гості зможуть не тільки насолодитися видовищем, а й зробити яскраві фотографії з персонажами для соц. мереж.

Потім усі бажаючі зможуть приєднатися до хресної ходи до унікальної відтвореної Василівської церкви Х століття, де відбудеться молебень за Україну.

Далі в театралізованих постановках будуть відтворені події, пов’язані з прийняттям християнства Київською Руссю.

Гості побачать театралізоване дійство за участю Архистратига Михаїла, обрання князем Володимиром віри та повалення язичницьких ідолів.

Адреналіну від перегляду подарує верхова стрільба з лука і кінна атака, під час якої професійні лучники верхи на конях будуть влучати в пішого воїна на повному галопі.

А ще, тільки в Древньому Києві можна буде побачити захоплюючу гру кочівників – козлодрання.

Відвідувачі зможуть не тільки насолоджуватися програмою, але й самі стануть її частиною. Гостей чекає середньовічний квест, участь в якому зможе взяти кожен бажаючий.

Увечері в Древньому Києві пройде захоплююча вистава “Приборкання бунту волхвів Полоцького князівства”, під час якої можна буде побачити стрільбу зі справжнього требушету величезними палаючими ядрами.

У суботу, 25 липня, програма триватиме до ночі. Після 22:00 гості Древнього Києва приєднаються до смолоскипної ходи до озера, де пройде феєрична вогняна битва Чорних і Білих янголів, хороводи навколо багаття і середньовічна дискотека.

У Древньому Києві кожен гість знайде заняття до душі. Тут можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищах.

На Княжій стайні гості познайомляться з унікальними кіньми рідкісних стародавніх порід, дізнаються багато цікавого про них, погладять, сфотографуються з ними, а при бажанні проїдуть верхи або в екіпажі.

Древній Київ розташований в Обухівському районі, с. Копачів. Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом.

Розклад маршруток можна подивитися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».