ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

8 січня 2019 року о 17.00 у малому залі Української міської ради відбулися збори представників усіх інститутів громадянського суспільства, що функціонують на території міста Українка. У ході зустрічі було утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування такого консультативно-дорадчого органу, як Громадська рада. Метою створення Громадської ради є проведення консультацій з громадськістю та врахування громадської думки у процесі підготовки та прийняття рішень місцевого значення та здійснення громадського контролю за діяльністю місцевої влади.

До складу ініціативної групи увійшли: 1. Денисенко Вікторія Олександрівна 2. Собачко Ігор Олексійович 3. Федорченко Людмила Петрівна 4. Кнапиш Владислав Михайлович 5. Сутковий Вадим Алімович 6. Гребенюк Олександр Валентинович 7. Нєцвєтаєва Олена Сергіївна 8. Голуб Сергій Васильович 9. Шевель Інна Володимирівна – представник виконавчого комітету Української міської ради.

Також, було визначено дату та час проведення установчих зборів – 12 березня 2019 року о 18.00 в малій залі Української міської ради.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 996 до складу ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:

– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; – біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації; – копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; – інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; – інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності); – відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Кінцевий строк подання документів – 11 лютого 2019р., оскільки згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 996 приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до проведення установчих зборів.

Прийом документів: пл.Т.Шевеченка, 1, кабінет № 40 (3 поверх). Контактна особа: Інна Шевель, e-male: inna.shevel@gmail.com, тел.097-684-50-29.