Поки на вулицях не багатолюдно, в місті розпочалась реалізація програми по ремонту доріг

На карантин пішло багато людей у нашій країні. І все це робиться для усіх нас, щоб запобігти розповсюдження коронавірусу і вберегти нашу націю заради майбутнього.

Працювати доводиться лікарям, продавцям, робітникам комунальних служб, працівникам заводів, будівельникам тощо. Поки на вулицях не багатолюдно, в місті розпочалась реалізація програми по ремонту доріг.

Поточний ремонт дорожнього покриття міжбудинкових проїздів та загальних доріг проходить за рахунок місцевого бюджету. Цього року планується повністю оновити дорожне полотно на вулиці Сосновій від шостого до десятого будинку, захоплюючи паркувальний майданчик біля Дитячого пляжу. У план ремонту підпадають і центральні тротуари в цьому районі.

Як відомо, місце біля Дніпра в Українці у теплу пору року стає найпопулярнішим у мешканців та гостей міста. Тому, коли карантин закінчитися і у всіх буде можливість гуляти вулицями, то і прогулянки в цьому місці будуть приємнішими. Комфортно буде і водіям і пішоходам. Крім того, наступний ремонт доріг за планом у дворах будинків по вулиці Енергетиків, Дніпровському, 20, 22 та іншим.