Продовжуються роботи з реалізації проекту громадського бюджету дворів

Довгоочікувана програма дає можливість ініціативним групам жителів багатоквартирних будинків провести дуже важливі роботи по покращенню своїх будівель та прилеглих територій.

Вже зараз виконується заміна вікон в будинку по вулиці Будівельників, 7. Це чудові новини для його жителів , адже саме вони проявили найбільшу активність на фестивалі дворів 2018 року у рамках святкування Дня міста. По закінченню таких робіт мешканці будинків за іншою місцевою програмою, зокрема Програмою співфінансування поточних ремонтів можуть оновити вигляд під’їздів будинків. Громадський бюджет– це місцева бюджетна програма, що базується на місцевій ініціативі – формі прямого волевиявлення мешканців міста Українка, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення територіальною громадою окремих напрямків використання бюджетних коштів. Кошти бюджету участі спрямовуються на реалізацію проектів, які надійшли від мешканців міста Українка та здобули найбільшу підтримку серед містян шляхом голосування.

Найближчим часом почнеться оновлення вікон на проспекті Дніпровському, 10, адже мешканці цього будинку також були вельми активними під час голосування.

Тобто, найактивніші учасники Громадського бюджету побачать його результати вже в цьому році, а сама програма буде реалізовуватися продовжена аж включно до 2021 року.