Проведення Дня міста під загрозою

Сьогодні до Виконавчого комітету УМР надійшов лист від Обухівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області, в якому зазначають, що організовані заходи з проведення святкування дня міста Українка підпадають під заборону (лист прикладається у фото).
Незважаючи на те, що усі заплановані заходи було розмежовано один від одного на велику відстань заради дотримання карантинних норм, усі учасники попереджені про дотримання протиепідемічних вимог, розуміючи важливість та необхідність дотримання дистанції заради здоров’я та безпеки наших містян і гостей на екстреній нараді було вирішено обмежити заходи святкування.
При цьому, місто Київ, яке давно розташовано в «жовтій зоні» і там за офіційною інформацією колосальна кількість нових підозр на коронавірус, в багатьох місцях проводять масові розважальні заходи, в тому числі і сьогодні (фото заходу від 11.09.2020 року прикладаються).
Ми не дамо зірвати наше улюблене свято, тому наполегливо просимо усіх дотримуватися дистанції та усіх карантинних вимог завтра при святкуванні Дня міста.