РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДИНКУ ПОБУТУ БУТИ!

Сьогодні на черговій 53 сесії УМР 7 скликання розглядалося питання затвердження протоколу конкурсу, щодо передачі Будинку побуту в оренду на строк 30 місяців з орендною платою 515 тис. грн на місяць переможцю конкурсу, який був оголошений ще в жовтні 2018 року. Переможцем стало товариство, яке запропонувало найвищу ціну орендної плати.

В.о міського голови Тетяна Кучер відзначила, що на сьогоднішній день будівля знаходиться в непридатному для використання стані і терміново потребує ремонту. В місті дуже багато недобудов, а це є неприпустимим, хочеться щоб містяни насолоджувались гарними краєвидами, щоб Будинок побуту функціонував відповідно до його цільового призначення, і мешканці отримували якісні послуги у належно впорядкованій будівлі. Тому в інтересах громади планується передача будинку побуту в оренду та виконання орендарем ремонтих робіт по реконструкції будівлі. Про продаж Будинку побуту не йдеться, такий об’єкт належить територіальній громаді нашого міста, а тому подібні розмови про начебто його продаж третім особам є неправдивими та провокаційними. По завершенню ремонту другий поверх будівлі буде повернутий виконавчому комітету УМР, і громада зможе визначити, які послуги будуть там надаватися, а перший поверх та підвальне приміщення на правах оренди буде використовувати переможець конкурсу.

Начальник відділу капітального будівництва, ЖКГ та комунальної власності Ольга Говдь зазначила, що конкурс відбувся відповідно до процедури затвердженої міською радою, всі умови конкурсу дотримані. Будинок Побуту є власністю громади і передається виключно в оренду. В договорі оренди вказано, що в разі виникнення заборгованості по сплаті орендної плати, Українська міська рада має право розірвати укладений договір. В результаті довгих обговорень рішення врешті було прийнято, а тому якнайскоріше очікуємо Будинок побуту в гарному і придатному для використання стані.