Шановна Громадо!

Відчуваючи велику відповідальність перед вами, тими, хто надавав нашій команді мандат довіри протягом останніх 16 років, змушені звернутися до вас через складну ситуацію, що склалася у нашому рідному місті.

Впродовж останнього часу у нашій Громаді відбуваються ганебні та протизаконні речі, які не гідні нашого міста і його жителів. На жаль, в діючому депутатському корпусі переважають далеко не інтереси Громади, а певні домовленості і бажання збагатитися. Вважаємо такі речі недопустимими і подальше наше перебування на посаді неможливим. Тому, ми з колегами прийняли рішення скласти свої повноваження.

Ми йдемо, тому що в таких умовах, коли паралізується робота міської влади, не має можливості ефективно вирішувати нагальні для українчан питання.

Замість того, щоб вирішувати питання життєдіяльності міста, готувати нові проекти, час і сили йдуть на марну політичну боротьбу. Відповідальність за подальші події в місті покладаємо на осіб, представлених від політичних партій “Самопоміч” та “Укроп”, які впродовж останніх місяців “гвалтують” Закони України. Сподіваємось, що правоохоронними органами будуть зроблені відповідні висновки.

Це рішення для нашої команди далося не просто. Адже впродовж останніх 16 років покладено багато зусиль задля розвитку міста та врахування інтересів кожного мешканця. Але відкрите паплюження інтересів Громади не дає можливості надалі дотримуватись цих принципів. Нагальне питання для Українки – перезавантаження депутатського корпусу. І це можливо тільки в результаті виборів.

Шановні українчани, ми переконані, що ще одну, на жаль, не найкращу сторінку в історії Українки ми пройдемо разом і в результаті зробимо вибір на користь нашого міста, нашої Громади, а не партійним лозунгам і популістським закликам!

Ми віримо в НАШЕ МІСТО, віримо в ПОРЯДНІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ, віримо в МАЙБУТНЄ УКРАЇНКИ!