Шановна громадо! Запрошуємо на відкриту співбесіду щодо кандидатів на посади

Запрошуємо усіх небайдужих до життя міста людей на відкриту співбесіду щодо кандидатів на посади першого заступника міського голови, заступників міського голови з виконавчої роботи та членів виконавчого комітету Української міської ради Обухівського району Київської області (громадська частина).

Впевнені, що розвиток місцевого самоврядування має відбуватися за такими головними принципами, як відкритість, прозорість та публічність. Саме тому, нашою метою є обрання справжніх професіоналів заради поліпшення добробуту нашого міста. Усі, хто хочуть прийняти участь у співбесіді, як в якості кандидатів на відповідні посади, так і очевидців такого заходу повідомляємо про графік проведення:

співбесіда щодо кандидатів на посади першого заступника міського голови, заступників міського голови з виконавчої роботи Української міської ради Обухівського району Київської області відбудеться 10 грудня 2018 року о 17:00;

співбесіда щодо кандидатів у члени виконавчого комітету Української міської ради Обухівського району Київської області (громадська частина) відбудеться 11 грудня 2018 року о 17:00.

Чекаємо на активних, цілеспрямованих, амбіційних професіоналів!