Школярам подарували конструктори на сонячних батареях

Сьогодні у СЗОШ №1 нагородили переможців конкурсу дитячої творчості «Бережи енергію – заощаджуй кошти для своєї родини».

Його організував виконавчий комітет Української міської ради та команда проекту Європейського Союзу «Моніторинг енергоресурсів і термомодернізація будівель з використанням відновлювальних джерел енергії в місті Українка.

Головним завданням для маленьких учасників було представити своє бачення економії енергетичних та природних ресурсів. Найбільшу активність проявив 3-А клас. Майже всі діти намалювали, як вони уявляють заощадження електроенергії, і кожен учасник отримав заохочувальні подарунки у вигляді іменної лінійки.

Також було визначено чотири малюнки, які, на думку комісії, були найоригінальнішими та найактуальнішими. 6 листопада у малому залі Української міської ради члени журі визначили, хто займе призові місця в конкурсі, який було проведено в межах святкування Днів Сталої Енергії – 2019.

Для переможців підготували сучасні конструктори на сонячних батареях. Іменний подарунок отримала і вчителька класу Світлана Махіня. Виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер вручила вчителю іменні блокнот і лінійку та еко-торбу. А грамоту за активність отримав весь 3-А клас.

Під час нагородження організатори конкурсу разом з дітьми ще раз зазначили, як можна бути заощадливим, поговорили про екологічні джерела енергії і де вони зустрічаються у нашому житті. На радість дорослих діти багато знають про цю тему і запевняють, що намагаються берегти нашу планету шляхом заощадження.