Сьогодні Україна відзначає річницю Дня Національної поліції

Цього дня в приміщенні Обухівського відділу поліції відбулися урочистості.

Привітати працівників з професійним святом приїхали в.о. міського голови Тетяна Кучер, заступник Іван Карасьов та радник міського голови Дарсанія Леван. Тетяна Кучер вручила кращим працівникам грамоти та матеріальне заохочення.

Заступник міського голови Іван Карасьов від Київської обласної ради кращим працівникам передав грамоти та пам’ятні відзнаки. Своїх працівників привітав і безпосередньо начальник Обухівської районної поліції Олег Поліщук.

Від імені Української міської ради, щиро вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!