Сьогодні в Українській міській раді відбулася робоча нарада з представниками ТОВ «Обухівтранс»

Одним з найважливіших питань було вирішення проблеми перевезення громадян по місту. Для цього залишиться попутний транспорт №3 та №313 за ціною 3 грн по місту.

Однак тепер пасажири, які прямують в столицю, будуть позбавлені необхідності додаткової сплати цих трьох гривень.

Нововведення, яке пропонує директор ТОВ «Обухівтранс», полягає в наступному: сідаєш в автобус на будь-якій зупинці, повідомляєш водієві, що їдеш до Києва та сплачуєш 28 гривень, які водій передасть колезі, що прямує з площі до столиці. Наскільки така пропозиція компанії перевізника зручна й ефективна покаже час. 

Крім цього, керівництво ТОВ «Обухівтранс» наголосило, що за численними проханнями громади чотири рейси маршруту №313 будуть здійснювати посадку пасажирів та відправлення на Київ з автостанції згідно графіку: 7:00, 9:50, 16:20, 18:40, слідувати по колу через проспект Дніпровський, щоб зібрати пассажирів і тільки тоді їхати до Києва. Так само буде здійснюватися і висадка пасажирів, які приїзжають з Києва.

Ще однією важливою новиною стало прийняття рішення про забезпечення кожної автобусної зупинки відповідними дорожними знаками. Також на проїжджій частині на площі Шевченка нанесуть жовту лінію, що позначає зупинки маршрутних транспортних засобів, які рухаються за установленими маршрутами, що забороняє зупинки іншим транспортим засобам. Це дасть змогу водіям здійснювати розворот, не пошкоджуючи покриття площі та проводити посадку пасажирів більш безпечно.