Сьогодні відбулося екстренне засідання депутатів Української міської ради.

На даному засіданні також був присутній заступник начальника Обухівського відділу поліції Михайло Дронов, що доповідав з приводу дій, які проводяться для розшуку злочинців. За інформацією офіційної сторінки Поліції Київської області у Facebook, вчора ввечері в Українку приїхала група невідомих осіб на автівках із Києва до кафе Дебош та влаштувала конфлікт, який переріс у стрілянину з травматичної зброї.

Небайдужі мешканці повідомили про це Обухівський відділ поліції.

Наряди груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та керівництво Обухівського відділу поліції прибули на місце події. За новою інформацією, що поідомляється на сайті Поліції Київської області, вже встановлено 22 учасника конфлікту.

Начальник Обухівського відділу поліції Олег Петренко запевняє, що вже сьогодні підозрюваних буде затримано. Депутатами було прийнято рішення посилити патрулювання у місті та написати чергову заяву до уповноважених органів для відкриття окремого відділу поліції у місті Українка, замість станції.

Наразі, озвучуються різні версії, але ми просимо жителів міста та прилеглих населених пунктів довіряти лише офіційним джерелам, адже на цій ситуації зараз відбувається багато спекуляцій та розповсюдження недостовірної інформації.

Виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер у прямій трансляції та офіційними листами звертається до всіх уповноважених органів, щоб звернули увагу на дану подію в Українці та зробили все можливе, щоб замовники та виконавці злочинних дій були покарані.

Про перебіг подій будемо оперативно інформувати Вас на офіційних ресурсах міста.