СПРОЩЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОСТІ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ

Сьогодні в м.Києві в Центрі надання адміністративних послуг при Печерській РДА відбувся Воркшоп “Кращі практики надання адміністративних послуг” для керівників ЦНАП Київської області в якому взяли участь керуюча справами Виконавчого комітету Української міської ради Кара Ірина Вікторівна та начальник Центру адміністративних послуг м.Українка Білоконь Лариса Вікторівна.

Навчальна поїздка передбачала обмін досвідом у сфері відкритого демократичного врядування, надання якісних адміністративних послуг та роботи Центрів надання адміністративних послуг. Було акцентовано увагу на трьох основних фактах роботи ЦНАП, а саме:


Факт 1. Коли налагоджена робота рецепції ЦНАП, відпадає 70% проблем із відвідувачами.


Факт 2. Щодня через мережу ЦНАП надається 57 000 послуг.


Факт 3. Відвідувачі хочуть, щоб у ЦНАП не було черг; щоб документи видавалися вчасно, а адміністратори були привітні та компетентні.


Дякуємо за запрошення та чудову організацію заходу Київська обласна державна адміністрація та Управлінню ЦНАП Печерського району, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Асоціації ЦНАП України, а також Наталії Шамрай та Олександрі Бірюковій за практичний досвід та екскурсію!