Станом на 4 березня, кількість офіційно зареєстрованих випадків коронавірусу у нашому місті не змінилася, це 1 особа

Але сьогодні ще немає результатів інших обстежень, вчора також обстежили декілька наших містян з підозрою на коронавірус. Звісно, сподіваємося, що мазки, які було взято не підтвердять цю хворобу, проте найголовніше, це правильна діагностика захворювання заради його правильного та ефективного лікування.

Завдячуємо нашій державній лабораторії, яка має чудовий колектив і колосальні знання аби правильно цей поставити діагноз. Тому не слід хвилюватися, якщо виявляться ознаки цього захворювання, бо висіви точно покажуть чи це коронавірус і наші лікарі проведуть на підставі цього компетентне лікування. Про усі зміни у кількості захворювань на коронавірус будемо оперативно Вас повідомляти.

Стан пацієнта з коронавірусом стабільний, за що велика вдячність нашим лікарям. Бажаємо якнайшвидшого одужання. Здійснюється антикризовим штабом міста Українка роздача продуктових наборів одиноким, пенсіонерам, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям та тим, хто цього потребує. Було дуже приємно, що ті люди, які вже отримали продуктові набори знаходилися дома і розуміють необхідність дотримання карантину. Волонтери при передачі таких наборів нагадували про необхідність залишатися вдома, бо саме це убереже від зараження. Усі запитання щодо ситуації по коронавірусу у нашому місті, прохання про допомогу, пропозиції можна залишити за цілодобовим номером Антикризового штабу (колл-центру) (04572) 2 0000. Ми обов’язково розглянемо усі звернення та надамо відповідь і можливу допомогу.

Обухівському відділу поліції було передано безозонову кварцову лампу для обезараження та дезінфекційні засоби для рук, які залишили на контрольно-пропускному пункті на дамбі;

на контрольно-пропускний пункт на дамбі за проханням поліції для зручності його роботи було передано лавочку;

помито тротуари, пішохідні доріжки, місця загального користування;

згідно графіку проводиться прибирання під’їздів багатоквартирних будинків та дитячих майданчиків;

муніципальне громадське формування «Варта» разом з поліцією продовжує спільне патрулювання по місту та чергування на пропускному пункті до дамби; продовжуємо роботу щодо пошуку усього необхідного нашим медикам, працівникам поліції, ДСНС, державної лабораторії. Ми дуже вдячні кожному з них, за самопожертву своїм здоров’я заради нас з Вами.

Найголовніше розуміти, що все залежить від усвідомлення і сумлінного виконання нами простих правил, які збережуть життя, а саме: Залишатися, по можливості, вдома;

Дотримуватися особистої гігієни;

Не порушувати правила карантину;

При виході на вулицю користуватися засобами захисту.

Ми дбаємо про Вас – а Ви залишайтеся вдома.