СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ МІСТА УКРАЇНКА

12 березня 2019 року відбулися установчі збори з формування складу Громадської ради м.Українка. В заході взяли участь в.о.міського голови м Українка Тетяна Кучер, члени ініціативної групи, представники інститутів громадянського суспільства, які подали заявки на участь в установчих зборах, працівники Виконавчого комітету Української міської ради. Відповідно до вимог чинного законодавства, для участі в установчих зборах зареєструвалось 10 інститутів громадянського суспільства.

Громадська рада м.Українка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, який утворюється для сприяння участі громадськості в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Головуюча установчих зборів Інна Шевель, відкриваючи засідання, розповіла про роботу ініціативної групи. Вона зазначила, що ініціативна група приймала та опрацьовувала документи, які подавали інститути громадянського суспільства. Зокрема, для участі в установчих зборах було опрацьовано 11 пакетів документів й допущено 10 представників громадськості.

Шляхом голосування було обрано Громадську раду у складі 10 осіб по 1 представнику з інститута громадянського суспільства.

В.о. міського голови Тетяна Кучер побажала новому складу Громадської ради успіхів у свої діяльності та наголосила на тому, що рада повинна бути містком між владою і населенням. Адже тільки за умови співпраці, відкритого обговорення між громадою та владою питань життєдіяльності міста можливе прийняття ефективних управлінських рішень.

Також були обрані керівні органи Громадської ради. Більшістю голосів головою Громадської ради було обрано Собачко Ігоря Олексійовича ГО ” Молодіжне об’єднання Разом”, заступником Федорченко Людмилу Петрівну ГО “Інститут розвитку громад”, секретарем Голуба Сергія Васильовича ГО “Правий сектор в Київській області”.