Територія добра, або де живе диво?

divo1А знаєте, де живе справжнє диво? Звичайно ж, там, де у ньо­го найбільше вірять. Саме тому 19 грудня до діток Трипільської школи-інтернату прибули гості із району та області, а головне – аж два Святих Миколая! У свят­ково прибраній актовій залі не було де яблуку впасти, більшість присутніх – діти, які готувалися до зустрічі гостей дуже давно – вивчали пісні, вірші, готували інсценівки старих, добрих казок, писали листи до Святого Ми­колая із побажаннями. Проте Святий Миколай також активно готувався до зустрічі із вихован­цями інтернату, біля новорічної ялинки він лишив безліч пакун­ків із подарунками… Тут і техні­ка, і книги, і солодощі, і красиві ляльки – усе, про що так мріяли дітки протягом року.

Допоки подарунки яскра­во виблискують під ялинкою – на сцені талановита дітвора інсценує казку. Лунає музика, кружляє вальс… Радісний та по-справжньому новорічний на­стрій навіюють дитячі голоси, які співають новорічні пісні, ще­дрівки. Найщасливіший момент – відкриття подарунків настав після урочистої частини. Поміч­ники Миколая, як їх називають «шефи» школи-інтернату, по­чесні гості, які також прийшли привітати діточок, допомагали розносити подарунки кожній ди­тині особисто в руки. Серед них – міський голова Українки Павло Козирєв, підприємці Ірина та Ва­дим Гричелюки, Лідія Анцупова та ще багато інших «Миколайчи­ків» із району, які не змогли приї­хати на свято, проте не лишились осторонь і також передали пода­рунки для діток. «Ми бачимо, що різочки, які підготував для вас Миколай, лишилися в стороні. Це доводить, що ви – слухняні і хороші дітки, що у вас гарні вчи­телі, які роблять величезну спра­ву. Я із впевненістю можу сказа­ти що саме тут – територія дива, яке неодмінно збувається. Тому і я хочу передати подарунки від громади нашого міста і офіційно запросити усіх до нас на свято – відкриття міської ялинки», – ска­зав міський голова Українки Пав­ло Козирєв. Святкового настрою додали бенгальські вогні, які за­палали у руках усіх присутніх.

divo2Дитяча вдячність не має меж. Талановиті руки вихованців школи також створили для своїх чарівників, шефів, чудові пода­рунки – шкільні газети, плакати, новорічні ялинки із картону та цукерок. Але головний подару­нок – їхні щирі, щасливі усміш­ки… Це те, заради чого і зібрало­ся тут цього дня стільки гостей. Директор Трипільської школи-інтернату Тамара Корх від імені усього колективу подякувала гос­тям за те, що завжди підтриму­ють діток, беруть активну участь у житті школи, а головне – допо­магають малечі вкотре повірити в диво.

divo3