У неділю у м. Вишневому розпочалися матчі 5-го туру чемпіонату України футбольної ліги учасників АТО в дивізіоні “Київ”.

Наш ФК ” Миротворець” ( Київщина), провів свій черговий, календарний матч проти команди ФК ” Легенда-Сфінкс”( м. Київ). Підійшли до гри наші миротворці в ранзі лідера чемпіонату і не приховували своїх намірів взяти свої чергові 3 очки.  Гра розпочалася з тотального пресингу нашої команди, було ввімкнуто максимальні швидкості і забиті м’ячі не забарилися. Чотири сухих м’ячі було забито нашою командою в першому таймі! По перерві ми провели декілька замін, давши можливість проявити себе тим гравцям, які мали менше ігрової практики і вони теж підтримали високий темп гри та вразили високою результативністю. У другому таймі було забито іще 6 м’ячів. Наша команда була цього дня просто нестримна і забила супернику аж 10 м’ячів! 10:0!!! Тотальна, територіальна перевага нашої команди на полі, втілилася у велику результативність матчу! Це рекордний рахунок нашої команди за 5 років і всіх 6 чемпіонатів, де ми брали участь. Колишній рекорд 5-річної давнини було побито. Минулий рекорд був 5 років тому, де ми з рахунком 7:0 обіграли команду ФК “Батальйон ім. Кульчицького”.   Голи у матчі забивали Степан Підлипний-5 голів, А. Степаненко-2, Сергій Ковальчук-2, В’ячеслав Маркушенко-1. Відзначимо також, що наші два основні нападники А. Степаненко і Степан Підлипний за 5 матчів чемпіонату забили по 7 м”ячів, що не може не радувати! Для переможного і результативного матчу, доклала зусиль вся команда! Усі гравці були найкращі на полі, кожен старався на своїй позиціі, граючи у колективну гру, що і втілилося у блискучу перемогу. Молодці! Чергові 3 очки взято, лідерство збережено і готуймося до наступного поєдинку, який відбудеться за тиждень. Усім гарного настрою! Шануймося! Слава Україні! Текст: Єгор Данилюк