УКРАЇНСЬКЕ ВОДОПРОВІДНЕ-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕЇХАЛО ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ЮНОСТІ, 11

Українське водопровідно-каналізаційне підприємство розпочало свою роботу за новим місцем розташування по вул. Юності, 11. Відтепер нашим мешканцям буде зручніше отримувати послуги. Раніше Українське водопровідне-каналізаційне комунальне підприємство ледь вміщалось на першому поверсі Української міської ради, в той час коли підприємство приватної форми власності ТОВ “Дні-про” розкошувало в офісі на 130 м2, який знаходиться у власності громади. МКП “Дніпровський проспект” орендував дане приміщення і після роздержавлення в березні 2017 року, вже ТОВ “Дні-про” мало б укласти новий договір оренди та застрахувати приміщення. Але крім того, що новий договір не було укладено, не виконувались і умови попереднього. Вже приватна компанія не сплачувала орендну плату та не застрахувала майно, займала комунальні площі і не бачила за необхідне звільняти їх навіть у 2019 році.

Виконавчим комітетом Української міської ради 20 лютого 2019 року було направлено лист та поставлено до відома ТОВ “Дні-про” про розірвання договору у зв’язку з істотними порушеннями його умов.

Виконавчий комітет Української міської ради неодноразово просив звільнити приміщення та припинити незаконно його займати, але за три місяці цього року ТОВ “Дні-про” не мала бажання зібрати свої речі та з’їхати. Компанія продовжувала знаходитись в приміщенні, на яке не мала ніяких прав. Тому Виконавчому комітету Української міської ради довелося комісійно зайти у власне приміщення, переписати згідно закону все майно, яке там знаходилось та вивезти на відповідальне зберігання. Усе майно, що там знаходилося буде передано власникам при наданні документів, що підтверджують їх право.

На сьогоднішній день в приміщенні за адресою вул. Юності, 11 працівники Водоканалу вже готові приймати та обслуговувати своїх абонентів.