в Українці хочуть заборонити свято

У зв’язку з поширенням чергової провокативної інформації, яка має на меті зрив проведення дня міста Українка, терміново повідомляємо, що жодних нових заборон 10 вересня прийнято не було!
Вчора на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення, яке начебто посилює карантинні обмеження.
Але давайте прочитаємо уважно пункт 2.2 протоколу засідання:
“Вирішили ВЗЯТИ ДО ВІДОМА, що відповідно до підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету міністрів України від 22 липня 2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами)” на території Київської області на період карантину заборонено зокрема проведення концертів та дискотек.
Відкритим залишається питання, це було свідоме маніпулятивне формулювання рішення, чи за неуважністю, але якщо Київська обласна державна адміністрація (КОДА) взяли до відома заборони з постанови №641, то слід було додати, що вони діють і діяли відповідно до карантинних зон!
Жодної нової заборони не з’явилося, а також зміни карантинної зони у нашому районі та місті не відбулося!
Незважаючи на карантинні зони, успішно відсвяткували дні своїх населених пунктів у Київській області Ворзель, Дерев’яна, Нещерів та інші міста, села, селища. Також планується проведення свята нашими сусідами – Обухівською ОТГ.
Всі учасники торгівлі і харчування попереджені і будуть контролювати безпеку, наявність рукавичок і антисептиків .
Культурно-масові заходи на день міста відбудуться без жодних порушень карантинних обмежень, що діють на території нашого міста на сьогоднішній день.