В Українці пенсіонери з палицями в руках відсвяткували День людей похилого віку

В обідній час міський стадіон наповнився людьми. Більше п’ятидесяти жінок та чоловіків пришли з палицями. Усі були в очікуванні першого у цьому році заняття зі скандинавської ходьби. Тренер не примусив на себе чекати. Рівно о 13.00 для студентів Інституту третього віку розпочався майстер-клас з нового виду спорту для пенсіонерів.

Взагалі, скандинавська ходьба – вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.

На стадіоні – все як у справжніх спортсменів. Розминка, розтяжка і майже дві години тренувань. Сертифікований тренер розповіла, як правильно використовувати цей не хитрий, але такий зручний спортивний інвентар для оздоровлення. Деякі участнику зустрічі вже знайомі з цим видом спорту, у багатьох з них,навіть, є свої палиці. Саме вони більш детально розпитували та цікавились у тренера вірністю використання палиць та своїх рухів.

Усім участникам майстер-класу дуже сподобалась зустріч. Питань до тренера і цікавих відповідей та порад було багато. Продовжувати займатися цим видом спорту вирішили майже усі, хто прийшов. Нагадаємо, що в арсеналі Інституту третього віку є дванадцять пар палиць. Для тренувань можна використовувати їх, а при необхідності та зручності купити собі свої.

Познайомившись з студентами ІТВ міста Українка, побачивши завзяття, активність та позитив студентів столичний тренер запросила «срібних спортсменів» взяти участь у відповідних змаганнях у Києві, які пройдуть 10 листопада.

На цьому святкування Дня людей похилого віку не закінчилось. На іншому боці Українки на всіх студентів ІТВ чекало святкове чаювання і приємне спілкування. Після чого одні розійшлись по домівках,а інші на чергові заняття за розкладом Інституту.

https://www.poglyad.tv/v-ukrayintsi-pensionery-z-palytsyam…/