В Українці пройде Чемпіонат України з пляжного футболу

Раніше Чемпіонат України проводився у Івано-Франківську та Києві. Три роки поспіль в Українці проходили обласні чемпіонати, під час яких гравці оцінили рівень головного міського пляжу на річці Дніпро. Зручне розташування, чудовий пісок і гарна загальна організація попередніх змагань привернули увагу спортсменів та організаторів турніру. Цього року наше місто прийме Фінальну частину чемпіонату України з пляжного футболу. 

В змаганнях приймуть участь 8 команд з різних регіонів країни. До чемпіонату підготують майданчики й оновлять пісок. Також планується поставити трибуни на 400 місць, роздягальні та душові кабінки. Для глядачів підготують розважальну програму, а для найменших вболівальників – конкурси з призами.

Чемпіонат відбудеться за сприяння Асоціації пляжного фуболу України та за підтримки Української міської ради. Турнір буде проходити з 14 по 18 серпня. Ті, хто не зможе відвідати змагання особисто, будуть мати можливість дивитися прямий ефір з Українки, який забезпечує телеканал Х-спорт.

Джерело: «ІА Погляд»