В УКРАЇНЦІ НА МАСЛЯНУ БУДУТЬ СМАЖИТИ ЗЕФІР І ПРОВОДИТИ ФЕСТИВАЛЬ ХОРІВ

Святкування Масляної в Українці в цьому році буде незвичайним. Для жителів міста і гостей готується кілька приємних нововведень. Вперше в місті пройде «Зимовий пікнік» зі спеціально відведеної для цього зоною барбекю. Тут кожен бажаючий зможе підсмажити собі свої сосиски, сардельки або навіть зефір. Мега-мангали вже готові і чекають неділі.

Ще одним сюрпризом буде Фестиваль хорів. Близько 10 колективів виявили бажання взяти участь в святі і порадувати своїм співом всіх, хто прийде на Масляну.

Для дітей готується спеціальна анімаційна програма з конкурсами, іграми та дискотекою. А ще міська пожежна частина пообіцяла презентувати для дітлахів свою нову пожежну машину. У свою чергу дорослі зможуть взяти участь в козацьких забавах. Перетягування каната, стрибки в мішках, підняття гирі, бої мішками, армрестлінг, ну і, звичайно ж, стовп. Призи для всіх переможців і маленьких учасників вже готові. Підприємці готують широкий продуктовий ярмарок. На красиву велику палатку з глінтвейном і продаж шашликів теж можемо розраховувати.

І яка ж Масляна без млинців та спалювання опудала. Проводжаємо зиму і зустрічаємо весну разом у неділю 10 березня з 12.00 до 15.00. Зустрічаємося на набережній міста.

Джерело: інформаційна агенція «Погляд»