ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛІТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

5 лютого 2019 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулась конференція «Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад, активізація роботи з ОСББ щодо підготовки проектів для Фонду енергоефективності», в якій взяли участь представники виконавчого комітету Української міської ради, керівники ОСББ та ініціативні групи зі створення ОСББ міста Українка. В ході конференції було розглянуто та проаналізовано стан впровадження політики енергоефективності та енергозбереження в Київській області.

Також було презентовано спільний проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Проект надаватиме підтримку у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень. Планується проведення тренінгів і консультацій щодо створення та функціонування нових ОСББ, а також буде надаватися допомога існуючим ОСББ у взаємодії з Фондом енергоефективності.

До участі в проекті запрошуються:

– представники ініціативних груп від багатоквартирного будинку, де плнується створення ОСББ;

– представники діючих ОСББ;

– представники ЖБК (КІЗ), які мають бажання перереєструватись в ОСББ.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/ Контактна особа в Київській області – Сівілія Черман, тел. 050-474-47-25, e-mail: siviliia.cherman@undp.org