Відбулася чергова сесія міської ради

У п’ятницю, 5 грудня, відбулася чергова 63 сесія Української міської ради.

Депутати розглянули шість питань. Засідання традиційно розпочалося вступним словом міського голови Павла Козирєва. Він привітав усіх зі святами, які наближаються, а передусім – із Днем Збройних сил України: «Цього року воно має зовсім інший наголос. Шкода, що такою ціною. Ми бачимо, що армія дійсно стала народною, адже її забезпечує громада, тому це наше спільне свято». Павло Козирєв не оминув і Дня місцевого самоврядування, який за останні роки набув особливого значення.  «Якщо Верховна Рада до Нового року не ухвалить законопроекти, які стосуються бюджетної, податкової децентралізації і щодо добровільного об’єднання громад, то можна зробити висновок – реформи не буде», – зазначив мер.

Про дії, направлені на віддалення місця розташування Великої кільцевої автомобільної дороги від міста Українка та недопущення проектування очисних споруд м. Києва на території Української міської ради, присутніх поінформував секретар УМР Михайло Тупицький. Нещодавно заступник директора Трипільської ТЕС Михайло Міщенко був на сесії Київської обласної ради і доніс депутатам ситуацію про побудову очисних споруд на території УМР. На самому засіданні питання не озвучували, однак існує комісія, яка буде його розглядати. Про заходи Трипільської ТЕС щодо зменшення впливу на навколишнє середовище Михайло Міщенко розповів: «Всі роботи виконуються у плановому режимі. Станція працездатна, у нас є 55 тисяч тонн вугілля, ми намагаємося його накопичувати. Працює чотири блоки: три на вугіллі та один на газові».

Найважливішим питанням, яке розглядали депутати УМР – було про оздоровлення дітей Українки у 2014 році. Додатково на сесії озвучили два питання: про тимчасове скасування нарахування плати за послугу з утримання житла, в якому сталася пожежа, для воїна АТО, а також про утворення тимчасової контрольної комісії УМР з вивчення питання колективного звернення підприємців.

P1540374 P1540366

Ваш коментар:

Ви повинні увійти in ,щоб залишити коментар.