Відбулося спільне засідання профільних депутатських комісій

29 березня, у приміщенні Української міської ради після неодноразових зустрічей з депутатами УМР відбулося спільне засідання профільних депутатських комісій, на чолі в.о міського голови Тетяною Кучер.

На ньому офіційно затвердили антикризовий штаб по протидії розповсюдження коронавірусу у місті Українка, до складу якого на чолі зі Тетяною Кучер увійшли начальник ДСНС Обухівського району, начальник Обухівського відділу поліції, представники державної санітарної служби, первинної та вторинної ланок медицини. Даний антикризовий штаб необхідний для плідної комунікації з місцевими мешканцями, налагодження конструктивного діалогу з громадою та координації зусиль заради вирішення проблем громади в умовах карантину.

Також, було прийнято рішення залучити Бізнес раду міста Українка, представників малого, середнього та великого бізнесу, усіх суб’єктів господарювання, громадські організації, волонтерів, благодійні фонди для спільного виконання першочергових завдань антикризового штабу по протидії розповсюдження коронавірусу в Українці.

Для повного розуміння реальної ситуації щодо фінансування з місцевого бюджету різноманітноі грошової допомоги, зокрема лікарні, поліції, санітарній службі та багатьом іншим установам, то тут необхідно пояснити наступне:

Через заборону Верховною радою України нараховувати сплату податків і зборів до місцевого бюджету, зокрема податок на нерухомість, землю, єдиний податок тощо наше місто не отримує дохідної частини бюджету, що блокує можливість робити будь-які оплати за виконані роботи, послуги, товар. Єдине, на що можна зараз витрачати кошти, це заробітні плати, оплата за житлово-комунальні послуги, харчування.

Лікарня, яка розташована у нашому місті не є на балансі чи у підпорядкуванні Української міської ради, а становить частину Обухівської центральної районної лікарні, яка підпорядковується Обухівській районній раді. Саме тому фінансування з місцевого бюджету не може здійснюватися на такі потреби. Але розуміючи гостру необхідність в допомозі нашим лікарям, містянам, які знаходяться на лікуванні чи звертаються до сімейних лікарів ми згуртували навколо себе усіх, хто має можливість допомогти у цій складній ситуації. 

Крім того, протягом карантину неодноразово проводиться обробка вулиць, доріг, будинків дезинфікуючими засобами;

закуплений засіб “Антихлор люкс” для безпечної обробки дитячих майданчиків;

для працівників ПОЖ придбані всі необхідні засоби захисту та обладнання;

вищевказані засоби для обробки розподілятимуться за допомогою депутатів по будинкам які обслуговуються і ПОЖ, і ОСББ;

разом з підприємцями міста була організована система доставки необхідних продуктів та речей (зі списком підприємців та їх контактними телефонами ви можете ознайомитися в минулих публікаціях.

На сьогодні в нашому місті офіційно незареєстровано жодного випадку COVID-19. Ми робимо усе можливе, щоб такі приємні показники залишалися і надалі, але це насамперед залежить від Вас, шановні друзі.

Дуже просимо Вас дотримуватися умов карантину і без нагальної потреби не виходити з дому. Ми працюємо, а Ви залишайтеся вдома!